Šilutės socialinių paslaugų centras kviečia tiek jaunus, tiek vyresnius entuziastingus, kūrybingus, darbščius žmones, norinčius ir galinčius įsitraukti į savanorišką veiklą.

Sprendimas 

Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies  savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei  naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio. Centras rajono socialinių paslaugų centras ieško savanorių ir siūlo prisijungti prie Centro vykdomos veiklos, padedant žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Savanoriško darbo metu Jūs įgysite naujos patirties, galėsite realizuoti save dar neišbandytose srityse užmegzti naujas pažintis.

Savanoriškas darbas – tai galimybė kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties, tautybės, religinių bei politinių įsitikinimų, amžiaus ir sveikatos, panaudoti savo sugebėjimus ir patirtį, realizuoti savo pomėgius, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, gerai praleisti laisvalaikį, įsitraukti į darbą ir dalyvauti visuomenės gyvenime, keičiant jį pagal bendruomenės poreikius.

 

Centro darbuotojai nuoširdžiai tiki, kad savanorystė prisideda prie visuomeniškumo, žmogiškumo, integracijos plėtros, bendravimo bei altruizmo skatinimo.

Savanoriais mūsų įstaigoje gali dirbti asmenys, mokantys groti muzikos instrumentais, gebantys atlikti paprastus dizaino darbus, galintys mokyti įstaigos lankytojus šokio, dainavimo, jogos, rankdarbių, keramikos, dailės, medžio darbų ar tiesiog mėgstantys ir norintys bendrauti.

Pasirinktinai savanoriai gali talkinti organizuojant užimtumą Socialinių paslaugų centrą lankantiems socialinės rizikos šeimose augantiems vaikams, psichinę negalią turintiems suaugusiems asmenims, senyvo amžiaus neįgaliems asmenims, laikino gyvenimo namų gyventojams.

Laukiame socialiniam darbui neabejingų žmonių, laisvą minutėlę norinčių įprasminti talkinant kasdienėje Šilutės socialinių paslaugų centro veikloje.

Savanoriai kviečiami talkinti nuolat, iš anksto suderinus laiką. Norintieji tapti Šilutės socialinių paslaugų centro savanoriais gali kreiptis į Šilutės socialinių paslaugų centro administraciją. Susipažinti su savanoriškos veiklos nuostatais čia

SAVA platforma – erdvė, kurioje savanorystė apjungia pilietinės visuomenės organizacijas ir žmones norinčius savanoriauti.

https://savaplatforma.lt/ 

 

darbščius žmones, norinčius ir galinčius įsitraukti į savanorišką veiklą.

  • Registracija atidaryta visose Lietuvos savivaldybėse nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 14 d.
  • Primename, jog programos vietų skaičius yra ribotas, o dalyviai į programą yra pakviečiami pagal registracijos datą ir laiką.
  • Registracijos anketą rasi čia: https://jst.jrd.lt/newCandidate
—————————————————————
Vis dar neapsisprendei?
Turi klausimų ?