APSILANKYMAS ŠILUTĖS HUGO ŠOJAUS MUZIEJAUS ORGANIZUOJAMOJE VAŠKINIŲ FIGŪRŲ PARODOJE

Rugpjūčio 9 diena (antradienį) Šilutės socialinių paslaugų centro Dienos socialinės globos institucijoje paslaugų gavėjai (neįgalieji) ir juos lydintieji, kasdien visose veiklose jiems padedantys įstaigos darbuotojai lankėsi Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuojamoje vaškinių figūrų parodoje.

Nuo pat ryto paslaugų gavėjai (neįgalieji) nusiteikia nuotaikingai laukė kada galės aplankyti Šilutės Hugo Šojaus muziejaus eksponatus. Nupėdinę iki H. Šojaus muziejaus kartu su gidu pradėjome šniukštinėti po skirtingas menes. Kaip pasakoja muziejaus ekskursijų vadovė-gidė Mažoji Lietuva visada priklausė Prūsijos kultūrai. Anot jos, į Mažąją Lietuva greičiau atkeliaudavo nauja technika, pasaulėžiūra ar net mada bei indai: kol lietuviai valgė iš molinių indų, Šilutėje moterys kafiją  gerdavo tik iš porcelianinių puodelių. Su daug gerų emocijų, bei nenukrentančia šypsena veide, visi kartu apžiūrėjome daug eksponatų, uždavėme daug klausymų, į kuriuos miela atsakė ekskursijų vadovė-gidė.

Nuoširdų AČIŪ tariame Šilutės Hugo Šojaus muziejaus direktoriai už pritaikytas nuolaidas, ekskursijų vadovei – gidei už labai įdomu pasakojimą apie muziejaus eksponatus, paslaugų gavėjams už tikras emocijas, ir nuoširdu susidomėjimą , bei darbuotojams kurie prisidėjo, bei padėjo mūsų paslaugų gavėjams, orientuotis muziejuje. Kiekvienas Jūsų įdėjote nemažą indelį, kad mūsų apsilankymas  Šilutės Hugo Šojaus muziejuje būtų toks ypatingas.

 

     

Skip to content